رسانه ها, وبلاگ

معرفی کتاب جاده شخصیت در پادکست چنل بی پلاس

اپیزود ۱۶ پادکست چنل بی پلاس

خلاصه کتاب جاده‌ شخصیت

شخصیت‌های بزرگ و مؤثر، کسانی که ما به خصوصیات و عملکرد و‌زندگی‌شون با تحسین نگاه می‌کنیم، چه مسیری رو طی کردند؟ کتاب جاده‌ شخصیت با نام کامل The Road to Character نتیجه‌ی تلاش دیوید بروکس نویسنده است برای این که جواب این سوال رو پیدا کنه. 

در اپیزود ۱۶ از پادکست فارسی بی‌پلاس خلاصه کتاب جاده شخصیت رو تعریف کردیم.

چرا کتاب جاده‌ شخصیت را پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب جاده‌ شخصیت در صدر لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز بوده و به انتخاب اکونومیست کتاب سال شده. در کنار ایده‌ی مرکزی مهم و جالب، دیوید بروکس حکایت‌ها و سرگذشت‌هایی از شخصیت‌های الهام‌بخش و تاثیرگذار در کتاب آورده که هم خواندن این کتاب رو لذت‌بخش‌تر می‌کنه و هم اثرگذارتر.

بروکس در کتاب جاده شخصیت نگاهی هم به تغییرات اجتماعی و فرهنگی امروز ما و گذشته داره و همین کنجکاوی و سوالات به درد بخوری برای خواننده می‌سازه؛ 

نویسنده کتاب جاده شخصیت کیست؟

دیوید بروکس، ستون‌نویس نیویورک تایمز و نویسنده‌ی کتاب‌های پرفروش حیوان اجتماعی و مدرس دانشگاه ییل است. او همچنین مرتب در برنامه‌های All things Considered  و PBS Newshour هم حاضر می‌شود. کتاب‌های جاده شخصیت و حیوان اجتماعی هر دو کتاب‌های پرفروش و پرطرفداری هم هستند. در فصل دوم بی‌پلاس، خلاصه کتاب دیگری رو از دیوید بروکس تعریف کردیم و در اینستاگرام بی‌پلاس هم گاهی ویدیو و مطالب متنوعی مثل این یکی از نویسنده یا کتاب منتشر می‌کنیم؛ پیشنهاد می‌کنیم اینستاگرام بی‌پلاس رو هم دریابید.

خرید کتاب جاده شخصیت

کتاب جاده شخصیت توسط نشر مهرگان خرد هم به فارسی ترجمه شده. لینک مستقیم خرید کتاب را می‌توانید در صفحه از کجا بخریم سایت ببینید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *